12 stycznia 2015

Zachęcam do kontaktowania się ze mną za pośrednictwem fanpage'a na Facebooku:


Chętnie odpowiem na Wasze pytania oraz jestem otwarta na wszelkie propozycje współpracy.

Jestem studentką sinologii i pracuję jako lektorka języka chińskiego. Mogę udzielić rad dotyczących nauki tego języka, kultury oraz dać trochę praktycznych wskazówek związanych ze studiami sinologicznymi ;)
Od października 2014 działam w organizacji AIESEC, która oferuje wyjazdy na zagraniczne wolontariaty i praktyki. Programy te pozwalają na zdobycie doświadczenia zawodowego, a także poznanie odmiennej kultury, podszkolenie języka i poznanie nowych ludzi oraz są ciekawym pomysłem na wakacje lub odbycie praktyk ;) Większość informacji na ten temat znajdziecie na stronach:
www.globalcitizen.pl - wolontariat
Jeśli nie znajdziecie tam odpowiedzi na Wasze pytanie, piszcie śmiało - chętnie pomogę.


3 komentarze:

 1. Chcę Ci tylko powiedzieć, że czytałem Twojego bloga o muzyce i jesteś naprawdę spoko :-) Nie wiem jak tam teraz z Twoją wiarą, ale nie daj się. Jezus Żyje!

  OdpowiedzUsuń
 2. Czy na taki wolontariat na którym ty byłaś mogą jechac tylko członkowie AIESEC czy też inni spoza organizacji? Musiałaś sama płacić za bilety lotnicze?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. cześć :) tak, na taki wolontariat może pojechać każdy, kto jest studentem lub do 2 lat po studiach. sama płaciłam za bilety lotnicze i wizy, natomiast na miejscu miałam zapewniony nocleg i większość wyżywienia. po więcej szczegółów zapraszam na www.globalcitizen.pl albo najlepiej do biura Aiesec w Twoim mieście :)

   Usuń